VAN KUSHE

VAN KUSHE


Sme malá rodinná firma (mama a syn) zo stredného
Slovenska a vyrábame vankúše, ktoré používame aj my sami.

Naše výrobky robíme ručne, využívame len prírodné materiály a dlho sme ich vyvíjali na nás samotných. Vypĺňame ich špaldovými a pohánkovými šupkami dodávanými priamo od pestovateľa. Vďaka ich pružnosti sú vhodné pre osoby s problémami a bolesťami chrbtice. Dajú sa nahrievať a ochladzovať podľa potreby a využívať aj pri menštruačných bolestiach. Majú príjemnú prírodnú vôňu a sú vhodné aj ako darček. Navyše, poštovné je pri každej objednávke zdarma :-) 

Uvoľňuje krk

Uvoľňuje krk

Náplň z pohánky a špaldy prehrieva zatuhnuté svalstvo a formuje sa podľa tvaru chrbtice. Krk prirodzene premasirováva a skvalitňuje tým spánok. Pozrite si, ako vankúše používať

 

Pomáha pri opuchoch

Pomáha pri opuchoch

Vychladený vankúš pomáha pri opuchoch a čerstvých poraneniach, pretože uvoľňuje svaly a tlmí bolesť. Postihnuté miesto vie účinne znecitlivieť, čo pomáha pri aj vyvrtnutí kĺbov.

 


Je priedušný

Špaldové a pohánkové šupky udržujú telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vďaka tomu v lete chladia a v zime udržujú teplo a nedržia v sebe roztoče. Prečítajte si, aký je rozdiel medzi klasickým a našim vankúšom.

 

Má prírodné materiály

Používame 100 % prírodné materiály v eko/bio kvalite. Vankúše sa tak dajú veľmi ľahko nahriať alebo ochladiť a nedržia v sebe roztoče.

 


„Vankúš používam buď na spanie, alebo keď ma hlava bolí a keď mám nádchu alebo upchaté dutiny.
Jeho termoregulačná schopnosť mi prehreje hlavu a rýchlo sa mi uľaví.“
Prečítajte si aj ďalšie referencie.