Referencie – VAN KUSHE

Referencie


Nebyť vás, nebyť ani našich vankúšov. Práve vďaka odozve zákazníkov vieme vankúše neustále zlepšovať a dolaďovať aj podľa individuálnych požiadaviek.

Mne sa vankúš páči, je príjemné na ňom ležať. Mám problém so spánkom a pomáha mi zaspať, lebo príjemne šuští.
-Tatiana, 62 rokov, učiteľka

Mama ho dostala od kamarátky a potom som jej ho čmajzol. Už ho mám 2 roky. Používam ho, keď čítam knihy. Je tvrdší ako obyčajný vankúš. Keď nechcem, aby mi hlava padala, tak sa o neho opriem. Nemusím ho natriasať ako páperový vankúš.
-Filip, 25 rokov, energetik

Používam ho denno-denne, mám ho totižto v posteli. Spí sa mi na ňom veľmi dobre,  som velice spokojný. Najradšej mám na ňom ten pocit tepla. Už som si naň zvykol a neplánujem ho meniť.
-Juraj, 46 rokov, učiteľ

Používam ho, mám ho stále na posteli a spávam s ním. Nemám ho pod hlavou, ale medzi kolenami. Je mi to tak príjemné a ľahšie sa mi zaspáva. Keď ma bolí chrbtica, tak si ho dávam pod chrbát. Kúpila som ho aj dcére, aj kamarátke a odporučila by som ho aj naďalej.
-Zuzana, 64 rokov, učiteľka

Sme spokojní. Máme ho v manželskej posteli a na striedačku ho používame s manželom. Máme jeden podlhovastý na bolesti krčnej chrbtice. Ja mám taký maličký, ktorý si nahrievam a prikladám na brucho. Pomáha na ženské bolesti brucha.
-Katka, 44 rokov, účtovníčka

Vankúš používam buď na spanie, alebo keď ma  bolí hlava, keď mám nádchu alebo upchaté dutiny. Jeho termoregulačná schopnosť mi prehreje hlavu a rýchlo sa mi uľaví. Určite by som ho odporučila. Tým, že hreje, tak uvoľňuje svaly. Ja ho používam, aj keď cestujeme autobusom, dobre podoprie hlavu a cestovanie je príjemnejšie.
-Rozália, 42 rokov, masérka

Na pracovnej stoličke, kde sedím dlhé hodiny, mám vankúš na stálo. Keď pracujem, opieram si o neho driekovú časť chrbtice. Na spanie mi nevyhovuje, lebo dosť hreje. Myslím si, že každý si musí nájsť to svoje využitie.
-Mária, 51 rokov, sociálna pracovníčka

Pravidelne vankúš nepoužívam, ale  pomohol mi vždy, keď som mala akútny problém. Naozaj cítim úľavu. Dcéra ho používa pravidelne, má problémy s chrbticou a spí na ňom každú noc. Nevie si ho vynachváliť. Niekedy, aj keď má problém cez deň, tak si na chvíľu ľahne na vankúš, oddýchne si a bolesť ustúpi.
-Ľubica, 51 rokov, opatruje dcéru

Vankúšik využívam každý deň, lebo sa mi na ňom dobre spí. Nepotím sa na ňom a je vzdušnejší ako obyčajný vankúš. Mala som najskôr len vankúš s pohánkou a špaldou. Teraz mám už podložku na celú posteľ , tzv. "pohánkovo-špaldový futón". Výborne sa na ňom spí hlavne v letných horúčavách. Určite ho odporúčam vyskúšať.
-Anka, 49 rokov, administratívna pracovníčka